Ahşap Çiftlik Hayvanları Yapımı

Orman hayvanlarından sonra bir seri de çiftlik hayvanları yapalım dedik. Tahminimizden fazlaca uzun sürdü. Çünkü yeni aldığımız dekupaj bozuldu. Ben de açıkçası bu duruma çok sinirlendim çünkü dekupajla sadece orman hayvanları yapmıştık. Ömrü o kadarmış demek ki demek saçma geldi. Servise gönderdik. Daha önce böyle servise gönderdiğim pek çok şeyden ürün fiyatı kadar ücret istemişlerdi. O yüzden pek umudum yoktu. Gerçi servisteki eleman “Bu Alman malı. Almanlar ürünlerinin arkasında durur. Gereğini yapar merak etmeyin.” demişti.

Ben de el testeresi aldım ve bazen ben bazen eşim kestik hayvanları. Eşim nedense hayvanları bir türlü gravür aletiyle zımparalayamayınca ben geçtim başına ve bitirdim. Yapımı orman hayvanlarından farklı olarak el testeresiyle yapıldı. Ortaya çıkan:

Dekupaj servisten geldi. Cihazı birkaç model üstü hem de birkaç katı daha pahalı bir cihazla değiştirmişler. Ben şok geçirirken servis elemanı “Almanlar sizi yarı yolda bırakmaz demiştim.” dedi. Biraz Alman reklamı yapmış gibi oldum ama tabii her zaman eğer alternatif varsa yerli malı tercih ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir