Bebek Kitapları

Hemen hemen tüm dönemlerde bebeklerde kitap öneriliyor. 1 yaş ya da 2 yaş altı için çok çeşitli ve çok güzel kitaplar var. Ben ilk aylardan itibaren kimi zaman kitap okudum. Görme yetisi iyileşmesiyle özellikle de oturma becerisini kazandıktan sonra çeşitli bebek kitapları gösterdim. Sonra kitapları alçak rafa dizip çocuğun istediği zaman rahatlıkla ulaşabilmesini sağladım. Elimde pek çok seri var.

Martı Yayınları Bebek Dokun Hisset Serisi: Bu küçük boy seride hem pek çok hayvanın tüylerini hissedebilirler hem de sorular ve görsel cevaplarla eğitici bir seri. Çiftlik hayvanları, yavru hayvanlar, orman hayvanları gibi farklı hayvanları tanıtan kitaplar var seride.

Sesli Kitaplar: Bu seride görsellerde yer alan butonlar sayesinde sesler de eklenmiş. Taşıtlar, hayvanlar, enstrümanlar serideki kitaplardan.

Bebeğimin ilk kitabı serisi: Bu küçük boy seri de dil gelişimi için kullanılabilecek kavramları, hayvanları, kelimeleri öğreten büyük görseller içeriyor.

3 Boyutlu masallar: Hem masal hem de 3 boyutlu anlatımlar tasarlanmış. Seride pinokyo, kırmızı başlıklı kız gibi pek çok klasik masal var.

Klasik Masallar: Bu ciltli, orta boy, kalın masal kitabında çocuğunuza uyumadan önce okuyabileceğiniz çok fazla masal var. Klasik masallar dediğine bakmayın. İçinde benim hiç duymadığım pek çok masal var. Bu seriden bende sadece klasik masallar var ama prenseslere masallar gibi serinin başka kitapları da var.

Mini Masallar Serisi: Bu seride de küçük boy klasik çocuk masalları var.

Benim Bebek Albumüm: Şu ana kadar gördüğüm en iyi bebek fotoğraf albümü. Bebeğin ilk ultrason görüntüsünden, hastane bilekliğine kadar çok tatlı anılar için kompozisyonlar var.

Pearson küçük boy bebek dokun hisset serisi: Bu seri martı yayınlarınkinden farklı olarak tüylerden daha farklı ve çeşitte dokunsal uyaran sağlıyor.

Pearson Neşeli Sürprizler: Bu büyük boy dokun hisset serisinde çocuğunuzu eğlendirebileceğiniz bir sürü sürpriz var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir