İyi ki Bebekizm Var

Bebekizm yani bu bloga yazdığım ilk yazıyı hatırlıyorum da.. Sadece blog için değil hayatım açısından da yeni bir başlangıçtı. İnsan hayatında olabilecek en güzel şeylerden biri gerçekleşmişti ve anne olmuştum.

İlk yazımı planladığım gibi bu yazıyı da hamileyken planladım. İlk yazımı yayınladığımda bebeğimi kucağıma almış bulunmaktaydım. Yine bir mucize geldi ve ikinci defa anne oldum.

Bebekizmi açma amaçlarımdan biri hatıra olsun diyeydi ve bulutlardan pek haberim yoktu. Diğer bir sebebimse roman yazamadığım bu yoğun günlerimde yazma becerimin körelmemesiydi. Pek okunma beklentim olmamasına rağmen bugün blogumun geldiği noktadan dolayı çok mutluyum. Ve yazmaktan büyük keyif alıyorum.

Bugün iyi ki bebekizm var diyorum çünkü ilk bebeğimin üstünden 6 yıldan fazla zaman geçti ve insan ister istemez bazı şeyleri unutuyor. Neyse ki bu blog aynı zamanda bana hatırlatıcı olacak ve annelik yolunda ilerlerken bana yardımcı olacak. Ve siz okurlarıma da umarım deneyimlerim ve yazılarımla faydalı olurum.

logoyu esim tasarlamisti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir